راهنمای ارسال کالا

راهنمای ارسال کالا

فرآیند تحویل کالا در شهر تهران

حمل و تحویل کالا براساس هماهنگی انجام شده با خریداران محترم در مناطق ۱ الی ۱۴ شهرداری شهر تهران در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه  قبل از ساعت ۱۲ ظهر در همان روز تحویل داده می‌شوند .سفارش‌هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شود روز بعد تحویل داده می‌شوند.

درصورت نیاز مشتریان به دریافت سریعتر محصولات درخواستی خود امکان استفاده از خدمات پیک خواهد بود که در اینصورت هزینه ارسال با مشتری خواهد بود.

در هنگام تحویل کالا دو نسخه چاپی یکسان بعنوان رسید دریافت کالا به خریدار داده میشود، که خریدار میبایست یک نسخه از آنرا بعنوان تأیید دریافت سفارش امضا و بازگرداند. این امضا به منزله دریافت صحیح و سالم کالاهای خریداری شده می باشد.

هزینه ارسال سفارشات 

در صورتیکه مبلغ سفارش کمتر از 300 هزار تومان باشد مبلغ 50000 تومان در هنگام ثبت فاکتور بابت هزینه حمل محاسبه خواهد شد.

در صورتیکه مبلغ سفارش بیش از 300 هزار تومان باشد در هنگام ثبت فاکتور میتوانید یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمائید .

1.ارسال اکسپرس تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش (فقط مخصوص شهر تهران): 50,000 تومان 

2.ارسال فوری ثبت سفارش قبل ازساعت 13 (فقط مخصوص شهر تهران): 80,000 تومان

3.ارسال رایگان از طریق اداره پست درب منزل :  سراسر ایران

فرآیند تحویل کالا در سایر نقاط کشور

حمل و تحویل کالا در سایر مناطق تهران و شهرهای کشور با توجه به مقصد، از طریق یکی از روش های پستی پیش بینی شده در مرحله تعیین نحوه ارسال و به انتخاب مشتری می‌باشد. روش ارسال و شماره رهگیری مرسوله پستی بعد از تحویل به شرکت مربوطه، در پروفایل کاربری درج شده و همچنین از طریق پیامک برای مشتری ارسال می شود.

مدت زمان تحویل کالاهای خریداری شده توسط مشتریان محترم در سایر نقاط کشور بر اساس ضوابط شرکت حمل و نقل انتخابی(معمولاً بین ۲ تا ۵ روز کاری)می باشد.

پست پیشتاز

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت ۱۳ هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و حداکثر طی ۲ روز کاری، در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. شماره رسید پستی، درحساب کاربری مشتری ثبت می شود که از طریق این شماره امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت. هزینه ارسال کالا زمان ثبت اطلاعات در پنل تسویه حساب بر اساس کد پستی مشتری حساب و در جمع فاکتور محاسبه میگردد.

هزینه ارسال سفارشات از طریق پست 

هزینه ارسال مرسولات بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.