فروشگاه اینترنتی کیف من ، انتخاب تو ، انتخاب من

فروشگاه

نکات مهم انتخاب کیف مجلسی

انتخاب کیف مجلسی
Rate this post

اندازه کیف

هنگام انتخاب کیف مجلسی الویت ملزوماتی که نیاز دارید را در نظر بگیرید ، احتمالا رژ لب ، کارت اعتباری ، کلید ، گوشی موبایل و وسایلی از این قبیل را می خواهید به همراه داشته باشید ؛ با این تفسیر انتخاب کیف دستی به شکل مستطیل و یا کیف دایره ای شکل با ابعاد متوسط انتخاب مناسبی برای شماست.

رنگ کیف مجلسی

هنگام انتخاب رنگ کیف مجلسی نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که رنگ کیف به هیچ عنوان دقیقا همرنگ لباستان نباشد ؛ در این صورت ظواهر بصری کسل کننده ای خواهید داشت . به عنوان مثال اگر رنگ مشکی را برای لباس خود انتخاب می کنید ، ست کردن کیف به همان رنگ گزینه مناسبی نیست مگر اینکه کیف مجلسی منتخب شما دارای تزئینات و یا اشکال متفاوتی باشد .

طرح و نقش روی کیف

اگر علاقه دارید که لباس طرح دار به تن کنید ، که لباس طرح دار به تن کنید ، تنها گزینه انتخاب یک کیف تک رنگ ساده است . می توانید از رنگ های به کار رفته در لباستان کمک بگیرید و کیف مجلسی را به همان رنگ انتخاب کنید . البته از این متود می توان برعکس هم استفاده کرد ؛ و یک کیف دستی طرح دار با رنگ های متنوع را با لباسی تک رنگ و ساده ست کرد که بسیار ایده جالب و خوبی است .

جنس کیف

اجناس مختلفی مانند ساتن ، ابریشم ، چرم ، مخمل ، پولک دوزی ، گلدوزی و حتی پلاستیک در بازار عرضه می شوند . این نکته را هنگام انتخاب به خاطر داشته باشید که ساتن و ابریشم به آسانی کثیف می شوند و کیف های گلدوزی و پولک دوزی شده به علت شکننده بودن به مراقبت بسیاری نیاز دارند .

بند کیف

کیف های بدون بند با عنوان کیف های کلاسیک شهرت پیدا کرده اند . انتخاب کیف بدون بند به این معنی است که یک دست شما آزاد نخواهد بود ؛ پس اگر قصد دارید لوازم زیادی را با خود به همراه داشته باشد ، کیف بند دار انتخاب کنید . نوع دیگری کیف مجلسی هم وجود دارند که بندشان دور مچ دست قرار میگیرد .

شکل کیف مجلسی

متداول ترین شکل منتخب بانوان کیف های مجلسی مستطیلی شکل است . پس اگر به دنبال تنوع و تفاوت در استایل خود هستید به دنبال کیف های گرد یا مثلث شکل بروید . اگر قد بلند و باریک اندام هستید ، کیف های گرد انتخاب مناسبی برای شما هستند ؛ و در صورتی انحنای اندام بیشتری دارید کیف های مستطیلی شکل را انتخاب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *