فروشگاه اینترنتی کیف من ، انتخاب تو ، انتخاب من

فروشگاه

کیف دوشی شیک و زیبا

کیف دوشی شیک و زیبا
Rate this post

یکی از سنتی ترین انواع کیف ، کیف دوشی است . کیف های دوشی انتخابی زیبا ، کلاسیک و مناسب برای همه موارد است . آنها به دلیل کاربردی که دارند بهترین انتخاب برای خانم های حرفه ای هستند ؛ چراکه به هنگام فعالیت روزمره برایشان دست و پاگیر نیستند . کیف دوشی در انواع ، رنگ ، الگو و پارچه های مختلف ساخته و ارائه می شوند . اکثر خانم ها طرح های مختلفی از کیف را در کمد خود سیو دارند تا بتوانند با تمام لباس های خود ست کنند .

وجه تمایز کیف های دوشی

وجه تمایز تمام کیف های دوشی استفاده از یک یا دو بند برای آویزان شدن از روی شانه است . برخی از آنها دارای جیب های بیرونی یا داخلی هستند ؛ حتی برخی از آنان دارای محفظه های اضافی برای سازمان دهی بهتر وسایل هستند . کیف های دوشی در انواع سایزهای کوچک و بزرگ ارائه می شوند .

از آنجا که محدودیتی برای آنها وجود ندارد ، مطمئنا یکی از آنها متناسب با نیاز سبک شخصی شما خواهند . برعکس ظاهر این مدل کیف ها ، آنها آنقدر جادار هستند تا بتوانند تمام وسایل روزمره یک خانوم را در خود جای دهند .

انتخاب کیف دوشی

رنگ های چرمی ، جیر ،  یا تیره انتخاب کنید تا با کت و شلوار تجاری یا ترکیب دامن و بلوز ظاهر رسمی به شما ببخشد . برای ایجاد یک تصویر حرفه ای ، کیف دوشی در رنگ های خاموش ، تیره ، الگوهای هندسی را انتخاب کنید . کیف دوشی قهوه ای رنگ تقریبا با هر لباسی زیبا و مناسب است .

اگر جزو دسته افرادی هستید که لباس های روشن و شاد زیاد می پوشید ، یک الگو گل غریب یا کیف دوشی با سگک یا دکمه های با رنگ روشن در نظر بگیرید . شما می توانید یک کیف دوشی با رنگ ثابت و بندهای جذاب تهییه کنید تا هماهنگی خوبی با لباس مشکی یا رسمی ایجاد کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *