فروشگاه اینترنتی کیف من ، انتخاب تو ، انتخاب من

فروشگاه

ظاهری آراسته و متفاوت داشته باشید

ظاهری آراسته و متفاوت

ارکان ایجاد ظاهری آراسته و متفاوت

برای داشتن ظاهری آراسته ، بهترین روش برجسته سازی رنگ ها و الگوهاست . همیشه پارادوکس (تضاد) یک روش عالی برای ایجاد تفاوت است . برای ایجاد چنین تضادی بهتر است یک کیف روشن با لباس تیره بپوشید تا الگوهای کیف شما برجسته شود . برای ایجاد ظاهری مشابه ، یک کیف تیره با لباسی روشن بپوشید .

انتخاب مناسب برای داشتن ظاهری آراسته

دومین رکن برای داشتن ظاهری آراسته و جذاب انتخاب کیف ، با بندهای زنجیری است !!!! بندهای زنجیری پیراهن یا ژاکت شما را کاملا نمی پوشانند به همین دلیل الگو بالاتنه شمارا نمایان می کنند . اگر می خواهید لباس شما کمی پوشیده تر باشد بندهای زنجیری گزینه مناسبی برای ایجاد یک نگاه منسجم و ساده است .

ظرافت را چاشنی آراستگی کنید

اگر می خواهید ظرافت و سادگی را چاشنی ظاهر آراسته خود کنید بهتر است بگویم همسان سازی ترکیب رنگ های کیف و لباس انتخاب مناسبی است . کیفی را انتخاب کنید که بند و اندامی شبیه به کت ، لباس یا پیرهن شما داشته باشد .

به ظاهر آراسته خود تعادل ببخشید

کیف طرح دار را با لباس ساده ترکیب کنید تا به ظاهر آراسته خود تعادل ببخشید ؛ چنین انتخابی گزینه عالی برای لباس های گاه به گاه و رسمی است . به عنوان مثال می توانید یک کیف با بدن عرضی راه راه و یک کت قرمز را برای داشتن ظاهری جذاب و رسمی ست کنید . برای داشتن ظاهری آراسته و سرگرم کننده می توانید کیف گلدار با پیراهن مشکی ست کنید . یک کیف ساده با لباس طرح دار هم می تواند ظاهر مشابهی ایجاد کند .

ظاهر مناسب و گرانچ

کیف متقاطع را روش لباس گشاد بپوشید تا اندام شما برجسته شود . بند کیف ، پیراهن یا لباس را به سمت بدن شما می کشد . به عنوان مثال برای داشتن ظاهری متناسب و گرانچ ، انتخاب کیف متقاطع روی یک ژاکت چرمی با اندازه بزرگ انتخاب جالب توجهی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *