فروشگاه اینترنتی کیف من ، انتخاب تو ، انتخاب من

فروشگاه

آشنایی با دنیای کیف ها

آشنایی با دنیای کیف ها

آشنایی با دنیای کیف ها

کیف! یک اکسسوری جدایی ناپذیر خصوصا برای خانم ها. کیف ها انواع مختلفی داشته و در رنگ ها و مدل های متنوعی تولید می شوند. همچنین برندهای زیادی در جهان هستند که از تولید کنندگان برتر کیف بشمار می روند. از محبوب ترین این برندها می توان به برند هرمس اشاره کرد. شهرت کیف های دستی این برند مدیون “گریس کلی” است. هنرپیشه هالیوود که بعدها با پادشاه موناکو ازدواج کرد، چنان به این مدل کیف علاقه داشت که در سال ۱۹۵۶ هرمس این مدل را به نام “کلی” نام گذاری کرد.

اما از این بحث ها که بگذریم می رسیم به کاربردهای کیف که از گذشته تاکنون تغییرات زیادی داشته است. در گذشته از کیف صرفا برای جابجایی اشیا با ارزشی همچون سکه استفاده می شد. اما امروزه کاملا ماجرا متفاوت است. با توجه به متحول شدن روند زندگی مردم و نیاز به حمل یک سری لوازم ضروری در طول روزمره کیف های جدیدی نیز تولید شده و به بازار عرضه شده اند. در واقع این امکان برای افراد فراهم است تا بسته به نوع نیاز خود و لوازمی که می خواهند با خود جابجا کنند ، کیف مخصوص خریداری کرده و راحتی را تجربه کنند.

انواع کیف

مجله کیف من

آشنایی با دنیای کیف ها

۱٫کیف دستی

کیف دستی نوعی کیف است که عمدتاً مورد استفاده خانم‌ها قرار می گیرد. اندازه کیف ‌های دستی در مقایسه با دیگر کیف ‌ها، متوسط تا بزرگ به شمار می ‌آید. این نوع کیف‌ها معمولاً به شکل مد روز طراحی و مورد استفاده قرار می‌گیرند. اکثر خانم ها لوازم ضروری روزمره خود را با استفاده از این مدل کیف ها جابجا می کنند.

آشنایی با دنیای کیف ها

آشنایی با دنیای کیف ها

۲٫کیف پول

کیف پول که نام دیگر آن چنته است، یک نوع کیف کوچک می باشد که برای حمل پول استفاده می شود. البته امروزه با پیشرفت نوع زندگی بشر، این نوع از کیف ها نیز تغییر کرده و کاربردهای دیگری همچون بخش های مخصوص برای قرار دادن کارت های ضروری از جمله عابربانک، کارت ملی و … به آن ها اضافه شده است.

آشنایی با دنیای کیف ها

آشنایی با دنیای کیف ها

۳٫کوله پشتی

کوله پشتی نیز نوع دیگری از کیف است که در کاربردهای متنوع تولید می شود. کاربردهای عمده کوله پشتی ها برای سفر و ورزش است. خود کوله پشتی ها با توجه به نیاز افراد دسته بندیهای جداگانه دارند. از جمله این دسته بندی ها می تواند به کوله پشتی ورزشی، کوله پشتی مسافرتی ، کوله پشتی مدارس و … اشاره کرد.

مجله کیف من

آشنایی با دنیای کیف ها

کیف لپ تاپ

کیف لپ تاپ از جمله لوازم جانبی ضروری برای لپ تاپ است. لپ تاپ یک رایانه قابل حمل است و اصل طراحی لپ تاپ ها ، قابل حمل بودن آن هاست پس ابزاری که بتوان با آن لپ تاپ را مطمئن جابجا کرد ، ضروری است. برای خرید کیف لپ تاپ اولین معیاری که باید به آن توجه شود میزان امنیت آن می باشد. کیف های مخصوص لپ تاپ در دو مدل مختلف کوله پشتی و دستی در بازار موجود می باشند.

آشنایی با دنیای کیف ها

آشنایی با دنیای کیف ها

چمدان

همه ما در طول زندگیمان سفرهای متفاوتی را تجربه کرده ایم. همه ما با شنیدن نام سفر به یاد حمل کننده های باوفای لباس و وسایل شخصی مان یعنی چمدان می افتیم. در واقع چمدان یکی از ضروری ترین وسایل مربوط به سفر است که انواع متفاوتی دارد.

آشنایی با دنیای کیف ها

آشنایی با دنیای کیف ها

ساک دستی

ساک دستی، علاوه بر کارایی به عنوان یک ابزار بسته‌بندی و حمل کالا، در بسیاری موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، توانسته جایگاه خوبی در عرصه تبلیغ و ترویج برند بازی نماید. این نوع کیف نیز همچون سایرین در مدل ها و جنس های مختلفی تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *